Nastavení cookies

Co se nám podařilo změnit

Naší motivací je možnost věci měnit, nejenom o změnách mluvit. A jsme důkazem toho, že i v opozici se dají věci změnit. Zakládáme si na tom, že kromě našeho programu budeme vždy prosazovat i návrhy lidí politicky neaktivních. Sami jsme zažili, jaké to je, když nám nikdo nenaslouchal, a proto chceme tuto možnost nabídnout ostatním.

 

stav chodníků ve Slezské Ostravě
Slezská Ostrava má aktuálně 112 km chodníků, které je velmi náročné udržovat. Jsou však stále komunikace, které chodníky postrádají úplně, přestože je na nich velký pohyb jak aut, tak chodců.
Parkoviště u ZOO
Dalším podnětem, kterému se věnujeme, je řešení parkování u ZOO. Toto je jeden z nejpalčivějších problémů v této lokalitě. Každým rokem dochází v oblasti Michálkovické ulice k velkým zácpám, které komplikují život nejen místním lidem, ale také řidičům, kteří projíždějí.
Problémové lokality na slezské
Reálná hrozba vzniku dalších problémových lokalit byla jedním z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli stát se aktivními občany. Boj proti obchodu s chudobou je běh na dlouhou trať, ale my jsme se přesvědčili, že i zde se dá najít cesta.
Terminál - UHELNÁ SKLÁDKA V HEŘMANICÍCH
Jedním z největších problémů, který jsme zatím řešili, bylo uhelné překladiště v Heřmanicích, které má negativní vliv na životní prostředí ve městě.