Nastavení cookies
MAGDA LUŇÁČKOVÁ
Žena, datum narození: 13.01.1974
Profese: Manažerka
„Stejně jako přetváříš život svůj, přetvářej také život lidí kolem sebe.“ (Paulo Coelho)
Jsem jedna z těch, kteří se snaží pomáhat druhým. Členka výboru hnutí Slezská lidem.
O mně

Narodila jsem se 13.1.1974 v Ostravě a s výjimkou kratičkých období jsem ji nikdy neopustila. Ve Slezské Ostravě žiji od roku 2017 s manželem, našimi dětmi a chlupatými kočičími mazlíčky. Zde jsem také absolvovala gymnázium Hladnov a následně začala pracovat v bankovnictví, kterému jsem zůstala věrná 21 let. V průběhu mých dvou mateřských „dovolených“ jsem se začala věnovat lektorování kurzů nošení dětí, předporodní přípravě a školení soft skills pro dospělé. Po ukončení druhé mateřské dovolené jsem dostala příležitost poznat svět komunální politiky, kdy jsem pracovala 2 roky na úřadu Moravská Ostrava a Přívoz jako asistentka starostky a místostarosty. Byla to velmi zajímavá zkušenost. V současné době pracuji v galerii PLATO na pozici provozní manažerky a mám na starosti produkčně provozní tým. 

V mládí jsem hrála závodně basketbal. Rekreačně jsem se po ukončení vrcholového sportování věnovala dál i volejbalu, tenisu, badmintonu, ping pongu, vodáctví, ráda jsem jezdila na běžkách a lyžovala. Lyže zůstaly mou celoživotní láskou, kterou sdílím i s mým mužem, stejně jako cvičení tai-chi. Společně se synem a dcerkou trávíme čas na horách, v přírodě, rádi cestujeme. Miluji dobré víno, mé přátele, hudbu, divadlo, západy slunce i deštivé počasí, kdy si vychutnám čas na knihy a čaj.

Ať už se pohybuji v jakékoliv komunitě, vždy mám potřebu věci pochopit, poznat a porozumět prostředí a lidem co nejvíc. Proto jsem v bance fungovala jako předsedkyně odborů. Proto jsem ve škole, kam chodí mé děti, byla členkou výkonného výboru waldorfského sdružení a nadále zůstávám aktivní i jako řadová členka. A proto mi přišlo přirozené přidat se k hnutí Slezská pro život, ať už v první chvíli kvůli situaci kolem heřmanického terminálu – lidsky řečeno nekryté skládky uhlí, která znečišťuje nejen ovzduší, ale i cesty, nebo kvůli jakýmkoliv jiným situacím, provázejících nás v běžném životě, který všichni vedeme tady, doma, na Slezské.