Nastavení cookies
Mgr. KAMIL HORÁK
Muž
Profese: Nákupčí IT v nadnárodní společnost, OSVČ v oblasti nákupu a prodeje IT
Původní zakladatel občanského sdružení Slezská pro život, z. s. Místopředseda a člen výboru politického hnutí Slezská pro život
O mně

Narodil jsem se 7. 11. 1974 v Ostravě, a s výjimkou studia a 10 letého působení v Krnově, jsem celý život věrný rodnému městu. Původním zaměřením jsem hudebník, absolvent Konzervatoře Ostrava v oboru hra na fagot. Po základní vojenské službě jsem vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci a stal se středoškolským učitelem s aprobací na pedagogiku a hudební výchovu. Na SPgŠ a SZŠ v Krnově jsem vykonával práci učitele maturitních předmětů a třídního od roku 2001. V roce 2010 jsem nastoupil do nové životní příležitosti jako globální nákupčí nadnárodní společnosti Tieto, kde působím dodnes. Souběžně s výše uvedeným pracuji od roku 1999 do současnosti jako OSVČ v oblasti nákupu/prodeje výpočetní techniky, a poslední 3 roky také jako externista pro výuku IT na SZŠ a VOŠZ Ostrava.

V organizované volnočasové oblasti jsem se asi deset let věnoval práci s dětmi a mládeží v ostravském oddíle skautu. V Krnově jsem založil, vedl a trénoval první florbalový tým, který se zapojil do regionálních ligových soutěží a který se nadále rozvíjí. Několik let jsem působil i jako florbalový rozhodčí. Nyní se soustředím zejména na rodinu, své sousedy a okolí. 

Jsem ženatý, mám dvě školou povinné dcerky, čtyřnohého mazlíčka a spoustu aktivit a zájmů, mezi něž patří kutilství, fotografování, zájem o přírodu, pěší, vodní a cykloturistiku, zimní sporty, tenis a badminton. Snad jako dědictví mého dlouholetého působení ve skautu stále ctím foglarovské principy v osobním i rodinném životě, a proto mi vadí nespravedlnost a bezpráví v mém okolí. To je snad hlavním důvodem, proč jsem začal bojovat nejdříve samostatně a poté v rámci občanského spolku a nyní hnutí s problémy v mém bydlišti – Slezské Ostravě. 

Jsem připraven bojovat s bezprávím a za zajištění kvalitního života na Slezské i za Vás! Dáte mi svou důvěru?