Nastavení cookies
Ing. LUBOMÍR NOGA, Ph.D., MBA
Muž, datum narození: 25.01.1975
Profese: Podnikatel, IT specialista a manažer kybernetické bezpečnosti
Předseda a člen výboru politického hnutí Slezská lidem, zastupitel městského obvodu Slezská Ostrava, jednatel ve společnosti ISSA CZECH s.r.o., majitel Heřmanického pivovaru, vedoucí mládeže HC VÍTKOVICE RIDERA, předseda spolku Heřmanice dětem z.s.
O mně

Procestoval jsem přes 60 zemí, zdolal mnoho vrcholů ve velehorách po celém světě a pokorně se při tom seznámil s lidmi mnoha kultur. Vždy jsem se ale rád vracel a těšil do svého rodiště Slezské Ostravy, kde jsem v Heřmanicích strávil prakticky celý svůj život.

Vysokoškolské studium jsem zahájil v Ostravě a pokračoval ve Finsku a USA. Od základní školy jsem se věnoval programování a informatice - oboru, který se mi stal celoživotním koníčkem a zaměstnáním. Jsem předsedou spolku Heřmanice dětem. Ten jsme s přispěním mých kamarádů založili v roce 2014 proto, že nám vadila naprostá absence volnočasových aktivit v Heřmanicích, především pro děti. Máme za sebou mnoho realizovaných akcí a zájem dětí se stále zvětšuje. Mezi ty nejdůležitější patří pěší a cyklistické výlety, letní olympiáda, sjíždění řek a cyklistické závody Heřmanické kolo (tento rok se jedná již o 9. ročník). Tyto akce pořádáme v průběhu celého roku a máme mnoho dalších nápadů, které budeme realizovat.

Jsem hrdý na to, že se nám s kamarády povedlo vybudovat „komunitní“ Heřmanický pivovar, první na Slezské Ostravě. Díky němu se nyní mnoha lidem v Ostravě nespojí slovo Heřmanice pouze s věznicí, jako tomu bylo donedávna. Nicméně, bez velké podpory a pomoci mnoha přátel, kteří se celého projektu účastnili, by se to nepodařilo. Proto jim patří veliký dík! A protože pivovaru se daří a prosperuje, pracujeme již na jeho rozšíření (resp. vybudování dalšího), včetně možnosti ubytování nejen pro fanoušky pivní turistiky.

Nejsem typ, který jen nečinně přihlíží a kritizuje, proto jsem se rozhodl začlenit do skupiny podobně smýšlejících přátel a kandidovat v minulém volebním období v roce 2018 v komunálních volbách ve Slezské Ostravě. Vzhledem k velké podpoře okolí a úspěchu ve volbách v roce 2018, bych rád nabídl za politické hnutí Slezská lidem svou kandidaturu i letos.

Již nejme politickými nováčky, za období čtyř let se nám povedlo vyřešit mnoho problémů lidí, kteří se na nás obrátili a stále obracejí. Těžíme ze zkušeností našich členů v širokém spektru oborů. Všechny nás ale spojuje jedno – mít možnost kontinuálně se podílet na správě věcí veřejných a zajišťovat kvalitnější život na Slezské Ostravě a okolí.

Životní role
Chtěl bych stále přinášet radost a štěstí své rodině, být otcem, na kterého mohou být mé děti hrdé. Hledat, rozvíjet a podporovat jejich talent a aktivně se účastnit jejich dospívání. Být důvěryhodným, odpovědným, dochvilným a spolehlivým. Jednat vždy s pokorou, skromně a spravedlivě, s pozitivním postojem. Chci nadále sdružovat lidi organizováním sportovních a volnočasových akcí, udržovat se v dobré fyzické a psychické kondici, být znalý. Být čestným přítelem, kolegou a partnerem. Vážit si všech, kteří se mnou spolupracují, být důvěryhodným a oblíbeným zaměstnavatelem, organizátorem a manažerem.