Nastavení cookies
Ing. TAŤÁNA LUPTÁKOVÁ
Žena, datum narození: 18.06.1968
Profese: Hypoteční specialistka
O mně

S radostí vzpomínám na chvíle, kdy jsem jako dítě mohla běhat po zahradě na Hladnově u moji milované babičky, z Kamence jsem to k ní měla kousek. Od té doby již uplynul nějaký čas a mnohé se změnilo, ale moje láska ke Slezské přetrvala. Žiji tady s manželem celý svůj život, stejně jako moje maminka a syn, díky čemuž mám silné vazby na většinu svých sousedů, často bývalých spolužáků a jejich rodin.
 
Vystudovala jsem Vysokou školu Báňskou, ekonomickou fakultu a jako profesní cestu si vybrala bankovnictví. Práce hypoteční specialistky mě naplňuje především pocitem, že mohu malou měrou pomoci ostatním ke splnění jejich snu o bydlení. Moje práce, úsilí a nadšení se odráží i na mých výsledcích a  spokojených klientech. Věřím, že podobné pocity z dobře odvedené práce zažiji i v našem hnutí Slezská pro život, kde bych chtěla uplatnit i mé další vzdělaní z oblasti  sociálně právních věd.

Ve volném čase se věnuji četbě, můj oblíbený autor je Patrik Hartl,  mám ráda i napětí, detektivky  a „míruji“ =  miluji divadlo Mír!!! Jsem jejich velkou fanynkou a jejich humor je mi vlastní. Mám ráda dobré víno, dobré jídlo a dobré lidi.

Mým motivem pro práci v hnutí je udržet Slezskou jako bezpečné a klidné místo pro všechny, kteří zde chtějí spokojeně žít.