Nastavení cookies
Mgr. KAMIL HORÁK
Muž, datum narození: 07.11.1974
Profese: Učitel na SŠ a VOŠ, OSVČ v oblasti IT
Původní zakladatel občanského sdružení Slezská pro život, z.s.
Místopředseda a člen výboru politického hnutí Slezská lidem, zastupitel městského obvodu Slezská Ostrava.
O mně

Narodil jsem se 7. 11. 1974 v Ostravě a s výjimkou studia a 10letého působení v Krnově, jsem celý život věrný rodnému městu. Původním zaměřením jsem hudebník, absolvent Konzervatoře Ostrava v oboru hra na fagot. Po základní vojenské službě jsem vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci a v roce 2001 se pak stal středoškolským učitelem s aprobací na pedagogiku a hudební výchovu. Dosažené vzdělání jsem využil při svém devítiletém působení na SPgŠ a SZŠ v Krnově. V roce 2010 jsem nastoupil do nové životní příležitosti jako globální nákupčí výpočetní techniky v nadnárodní společnosti Tieto, kde jsem působil až do srpna 2022. Mou staronovou profesí se od září 2022 opět stalo učitelství, a to na SZŠ a VOŠZ v Ostravě. Souběžně s výše uvedeným pracuji již od roku 1999 doposud jako OSVČ v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky.

V organizované volnočasové oblasti jsem se asi deset let věnoval práci s dětmi a mládeží v ostravském oddíle skautu. V Krnově jsem založil, vedl a trénoval první městský florbalový tým, který se zapojil do regionálních ligových soutěží a který se nadále rozvíjí. Několik let jsem působil i jako florbalový rozhodčí. Nyní se soustředím zejména na rodinu, sousedy a okolí.

Jsem ženatý, mám dvě školou povinné dcerky, čtyřnohého mazlíčka a spoustu aktivit a zájmů, mezi které patří kutilství, fotografování, zájem o přírodu, pěší, vodní a cykloturistiku, zimní sporty, tenis a badminton. Snad jako dědictví mého dlouholetého působení ve skautu stále ctím foglarovské principy v osobním i rodinném životě, a proto mi vadí nespravedlnost a bezpráví v mém okolí. To je snad hlavním důvodem, proč jsem začal bojovat nejdříve samostatně a poté v rámci občanského spolku a nyní i hnutí s problémy v mém bydlišti – Slezské Ostravě.

Jsem připraven bojovat s bezprávím a za zajištění kvalitního života na Slezské i za Vás! Dáte mi svou důvěru?