Nastavení cookies
Bc. JAN HRUBÝ
Muž
Profese: Technik BOZP
Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik
O mně

Po absolvování VŠB - Technická univerzita Ostrava, obor Tepelná technika a životní prostředí, jsem nastoupil do stavební firmy jako mistr stavební výroby. Následně jsem přešel na dispečink a vedoucího zásobování. V současné době pracuji jako osoba odborně způsobila v prevenci rizik (kdysi nazývané bezpečnostní technik) a mám na starosti agentu Integrovaného systému managementu  u stavební společnosti.

Jsem ženatý mám dvě dcery. Žena a moje dcery včetně ostatních členů naší rodiny jsou pro mou osobu vším. Snažím se jim věnovat všechen svůj volný čas. K mým koníčkům patří zahradničení, sport a to jak ve formě aktivní (kopaná, tenis ,kolo, lyže) tak i pasivní (fandění), jak dcerám na zápasech tak i regionálním týmům.

A proč vlastně jsem na kandidátce našeho hnutí? No proto, abych přidal ruku k dílu a společně se nám podařilo, aby se Slezská Ostrava stala oázou pro spokojený a příjemný život všech občanů kteří zde bydlí nebo uvažují o tom, že zde budou bydlet. A taky proto abychom společně zapracovali na tom, že se ze Slezské Ostravy jednou stane nejkrásnější výkladní skříň Ostravy.