Nastavení cookies

Markéta Jandačová

Žena, datum narození: 07.03.1975
Profese: Obchodní specialistka
Farmaceutický specialista v oblasti zánětu, imunologie, dermatologie
O kandidátovi

Celý život žiji v Ostravě. V  roce 2011 jsem se přistěhovala do Heřmanic a ráda bych se podílela na rozvoji této městské části tak, aby nejen Heřmanice, ale i Slezská, byly místem pro spokojený život jak našich stávajících tak nových spoluobčanů a mých dvou dcer.

Mezi mé koníčky patří sport, malování, kultura a četba. Mou celoživotní prací je obchod a kontakt s lidmi hlavně v oblasti medicíny. I díky této profesi jsem se naučila úctě, pokoře, naslouchání a vnímání potřeb nejen pacientů, ale všech, kteří se nejen v tomto oboru pohybují. A tyto zkušenosti bych velmi ráda zužitkovala v hnutí SLEZSKÁ LIDEM a našim spoluobčanům.

Kandiduji se spoustou podobně smýšlejících lidí, kterým není lhostejné v jaké části Ostravy žijí, jak se cítí jejich sousedé a přátelé.

Chci podpořit svého lídra, který své sliby proměňuje ve skutky a pro Heřmanice, jejich obyvatele a hlavně děti udělal již mnoho a svá slova proměňuje v činy. Mým zájmem je se společně podílet na rozvoji této lokality, kde se snoubí zájmy obyvatel, prostředí ve kterém žijeme a širokého okolí kam patříme.