Nastavení cookies

Mgr. LINDA LACINOVÁ

Žena, datum narození: 13.10.1983
Profese: Učitelka SŠ, lektorka jógy
„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“ (J. Werich)
O kandidátovi

Narodila jsem se 13. 10. 1983 ve Starém Bohumíně a své dětství jsem prožila v Ostravě – Radvanicích a Rychvaldu. Celý svůj život žiji v Ostravě, kde jsem absolvovala Základní školu Matiční 5 s rozšířenou výukou cizích jazyků, následně Gymnázium Hladnov. Jelikož jsem od malička věděla, že se chci stát stejně jako moje maminka učitelkou, absolvovala jsem Ostravskou univerzitu obor Učitelství pro střední školy – Německý jazyk a Základy společenských věd. Této profesi jsem dodnes věrná. Baví mě předávat nabyté zkušenosti, motivovat své žáky a pomáhat jim rozvíjet se po stránce osobnostní i profesní.

Před sedmi lety jsem se setkala rovněž s další mou životní náplní a posláním – hormonální jógovou terapií, kterou učím ženy, muže a diabetiky v Ostravě. Tato práce je zároveň mým velkým koníčkem a výzvou v sebevzdělávání. Ukazuji lidem cestu k hormonální rovnováze a k odstranění jejich případných potíží způsobených hormonální nerovnováhou.

Mezi mé veliké koníčky patří turistika a cestování, jóga a cvičení, věnuji se také psychologii a coachingu.

V Ostravě – Heřmanicích žiji od roku 2017 se svými třemi dětmi. Tuto oblast Ostravy máme moc rádi, nicméně vidím jisté nedostatky v oblasti vzdělávání, kroužků pro děti, aktivit pro rodiny a možností pro zábavu pro naše děti. Ráda bych přispěla svými zkušenostmi z oblasti vzdělávání a sportu v naší Slezské Ostravě a pomohla vybudovat bezpečné, hravé a příjemné zázemí pro naše následující generace.