Nastavení cookies

Mgr. ADAM MOTYKA

Muž, datum narození: 13.12.1990
Profese: Marketingový specialista, odborný asistent

„Dobře prožitý život, je dlouhý.“ Leonardo Da Vinci

O kandidátovi

Jsem Ostravský patriot, který se zde narodil v zimě 13. 12. 1990. Vyrostl jsem v Ostravě – Muglinově, kde jsem žil přes 20 let. V současné době žiji s manželkou a 2 dětmi přes 6 let v Ostravě – Heřmanících a nemůžu si žití vynachválit. Vystudoval jsem strojní průmyslovou školu a pokračoval do úplně jiného oboru, který je mi velmi blízký. Vystudoval jsem vysokou školu na Katedře studií lidského pohybu, kde nyní působím jako odborný asistent a zároveň marketingový specialista pro Pedagogickou fakultu. V rámci fakulty jsem dlouhá léta byl v akademickém senátu, kde jsem byl zvolen do funkce předsedy studentské komory. V současné době dokončuji doktorské studium v oblasti Kinantropologie, která se zabývá vědou o pohybu.

Od svých 5 let jsem hrál lední hokej za HC Vítkovice až do 23 let, kdy jsem musel přerušit kariéru kvůli zranění. Poté jsem se 5 let aktivně věnoval silniční cyklistice a cyklokrosu. Miluji sport a jsem velmi aktivní v zimě i létě. Mezi nejoblíbenější sporty patří lyžování, běžky, cyklistika, turistika, volejbal, hokej a další. Dále jsou mým velkým koníčkem mé děti a chaloupka v Jeseníkách. V současné době jsem člen předsednictva Ostravského cyklistického týmu A Bike Club Ostrava, který je zaměřen na děti i dospělé.

Chci mít přehled o tom, co se kolem mě děje, a proto jsem rád, že jsem dostal příležitost stát se členem hnutí Slezská lidem. Budu se aktivně zapojovat do dění v Heřmanicích a okolí. Heřmanice mi přirostly k srdci a budu se snažit přispět k tomu, aby byly lepším místem pro život.